Spolupráce

O naše zážitky a zkušenosti se rádi podělíme s ostatními. Ať už formou rozhovoru, přednášky nebo článku. Jsme otevřeni téměř jakékoliv spolupráci. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat na mail: zecha.jakub@seznam.cz nebo info@discovertheworld.cz

Vybrané příklady spolupráce s námi

Online přednáška: Roadtrip na Balkán

Pro Klub cestovatelů VŠE jsme se rozpovídali o naší měsíční > cestě na Balkán < v létě roku 2019. A protože pandemie uvěznila všechny doma a my byli tou dobou v Anglii, probíhala přednáška online. Už dost psaní, více se dozvíte ve videu!

Časopis Svět Outdooru

Několikrát jsme publikovali pro časopis Svět Outdooru, ať už pro tištěnou nebo > online < verzi. Některé vybrané články:

Rozhovor pro portál Češi po světě

Pro portál Češi po světě jsme se rozpovídali o tom, jak se dá cestovat v době pandemie. I když rok 2020 nebyl úplně optimální, povedlo se nám navštívit pět zemí, ať už jako průvodci pro CK Alpina nebo po vlastní ose. Jaké je cestovat s CK v době kovidu? A jak bojují s virem v zahraničí? To vše a mnohem více jsme prozradili v rozhovoru.

https://www.cesiposvete.cz/clanek/serial-cestovani-v-dobe-pandemie-cestovani-po-evrope

Příspěvěk na cestovatelský blog languagestudio

Language studio je mezinárodní tým lektorů, kteří se specializují na online výuku cizích jazyků. Mezi ně patří i španělština, a tak jsme na jejich cestovatelský blog přispěli článkem o našich top 5 místech na jihovýchodním pobřeží Španělska, která si opravdu zamilujete…

https://www.languagestudio.cz/l/jihovychodni-pobrezi-spanelska-5-mist-ktera-si-zamilujete/

Napište nám…

Pro více informací nebo dohodnutí spolupráce nás kontaktuje na mail:

  • zecha.jakub@seznam.cz
  • info@discovertheworld.cz

Budeme se těšit!