O nás

Nohama na zemi, hlavou v oblacích

Jakub Zecha & Michaela Sýkorová


Cestovatelé, se kterými objevíš svět

Cestování je naším snem, koníčkem i prací. Začali jsme Evropou, kde jsme postupně vyrazili na všechny strany. Na sever, za norskými fjordy, na jihozápad, na sluncem zalité pláže, na Balkán, který si stále zachovává svou určitou divokost a v neposlední řadě i na ostrov Velká Británie, kde jsme strávili dvě zimy. Evropa je nádherná, ale vždy nás lákalo vyrazit někam dál, a tak si momentálně plníme náš sen – několikaměsíční putování po Asii. O všech našich cestách a zajímavých místech pro vás připravujeme články, kde najdete nejen naše životní příběhy, ale i spoustu informací, rad a tipů, o tom, co a jak navštívit. Tak neváhejte a objevte s námi svět.

JAKUB ZECHA

Už jako malého mě tahali po horách, na kolo, lyže a po všemožných procházkách. Tehdá jsem to nenáviděl, ale dnes jsem za to rád. Poznání přírody, sport, a především cestování je mým největším koníčkem. Nejvíce mě baví, když nabalíme auto věcmi až po střechu a vyrazíme daleko za hranice objevovat nová místa, procházet hory a pozorovat svět pod hladinou moře. To vše v duchu: za málo peněz hodně muziky. Mé hobby se od roku 2019 stalo i mým přivýdělkem. Přes léto totiž dělám průvodce pro outdoorovou cestovní kancelář Alpina a společně s klienty vyrážíme za dobrodružstvím!

MICHAELA SÝKOROVÁ

Lásku k turistice jsem nacházela postupně. Začalo to malými výlety po horách s rodinou a pokračovalo to delšími přechody hor s Kubou. Cestování jsem si zamilovala na svém prvním roadtripu do Norska. Do dnešních dní na to ráda vzpomínám a snažím se tyto dvě aktivity spojit. Dnes se živím tím, co mě baví. Pracuji jako průvodce vybraných destinací pro outdoorovou CK Alpina.

Tip: Pokud byste chtěli vidět zážitky z našich cest, koukněte na náš youtube kanál

Kontakt

Kontaktovat nás můžete přes formulář v záložce kontakty nebo na mail:

  • zecha.jakub@seznam.cz
  • info@discovertheworld.cz

Cestování ZDAR !!!

↓ Sleduj nás na sociálních sítích ↓