O nás

Nohama na zemi, hlavou v oblacích

Jakub Zecha & Michaela Sýkorová


Low-cost cestovatelé, kteří objevují svět.

Už sedm let bok po boku cestujeme a poznáváme náš svět. Zatím jsme jezdili po Evropě, ale v budoucnu se chystáme do Asie. Nejlépe nám je v horách, nepohrdneme však ani flákáním u moře. Peněz moc nemáme, ale vždycky to nějak vymyslíme. Řídíme se příslovím: za málo peněz hodně muziky. V létě děláme průvodce pro CK Alpina a sbíráme korunky, abychom pak mohli někam vyrazit 🙂 U nás se můžete dovědět plno užitečných informací, rad, tipů a načerpat inspiraci na cesty.

JAKUB ZECHA

Už jako malého mě tahali po horách, na kolo, lyže a po všemožných procházkách. Tehdá jsem to nenáviděl, ale dnes jsem za to rád. Poznání přírody, sport, a především cestování je mým největším koníčkem. Nejvíce mě baví, když nabalíme auto věcmi až po střechu a vyrazíme daleko za hranice objevovat nová místa, procházet hory a pozorovat svět pod hladinou moře. To vše v duchu: za málo peněz hodně muziky. Mé hobby se od roku 2019 stalo i mým přivýdělkem. Přes léto totiž dělám průvodce pro outdoorovou cestovní kancelář Alpina a společně s klienty vyrážíme za dobrodružstvím!

MICHAELA SÝKOROVÁ

Lásku k turistice jsem nacházela postupně. Začalo to malými výlety po horách s rodinou a pokračovalo to delšími přechody hor s Kubou. Cestování jsem si zamilovala na svém prvním roadtripu do Norska. Do dnešních dní na to ráda vzpomínám a snažím se tyto dvě aktivity spojit. Dnes se živím tím, co mě baví. Pracuji jako průvodce vybraných destinací pro outdoorovou CK Alpina.

Tip: Pokud byste chtěli vidět zážitky z našich cest, koukněte na náš youtube kanál

Kontakt

Kontaktovat nás můžete přes formulář v záložce kontakty nebo na mail:

  • zecha.jakub@seznam.cz
  • info@discovertheworld.cz

Cestování ZDAR !!!

↓ Sleduj nás na sociálních sítích ↓